Klacht: Geen Klik in Kent Click to Refresh

Rohita op 06 november 2012 over Kent Sigaretten in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 6 november 2012

Een klant van Kent Sigaretten heeft herhaaldelijk problemen ondervonden met het ontbreken van het klik-balletje in de Kent Click to Refresh sigaretten. Hierdoor ervaart de klant dat de sigaretten niet voldoen aan de verwachte mintsmaak en voelt hij zich gedwongen om normale sigaretten te roken.

Mijn Klacht:

Dit is nou al het zoveelste pakje sigaretten dat ik van Kent Click to Refresh koop, waarbij het klik-balletje ontbreekt. Als ik normale sigaretten wil roken, dan zou ik die wel kopen en geen Click to Refresh. Blijkbaar schiet het toch niet op om het wel te kopen, want je rookt uiteindelijke een normale sigaret zonder mintsmaak.

Gewenste Oplossing:

Als er een vergoeding mijn kant op komt voor alle pakjes, die ik voor niks gekocht heb (ik had beter menthol sigaretten dan kunnen kopen) en als het product beter geproduceerd wordt. Dat zou de enige optie zijn voor mij, om jullie product te blijven kopen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM