Klacht: no cure no pay

Dianap7 op 24 januari 2022 over Juristu in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Juristu werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Bedrijf Juristu
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 24 januari 2022

Een consument heeft een klacht ingediend tegen Juristu over een betaling van 400 euro, terwijl er geen werkzaamheden zijn verricht en er geen verklaring is ontvangen. De consument stelt dat er was beloofd dat het bedrag terugbetaald zou worden, maar tot nu toe is er niets gebeurd.

Mijn Klacht:

Maar ik moeten we 400 betalen, te wel jullie heeft geen werk aan gedaan niet eens onze verklaring ?
te wel jullie werkt voor onze, , ik moeten dit bedrag ineens betalen en was vertelt dat we dit terug, maar niks helemaal niks,

Gewenste Oplossing:

terug betaling AUB dit was beloofde aan onze,

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Juristu over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Juristu in behandeling genomen

Bericht van Juristu

4 jaren geleden - Geachte heer / mevrouw, Heeft u een dossiernummer? Met vriendelijke groet, Juristu

Reactie van de melder van de klacht Dianap7

4 jaren geleden - JURMH2039031206 Hoe we zijn behandeld ,is niet normaal, mevrouw e de lang heeft onze files niet eens naar de deurwaarder, gegeven, we hadden ook contact met deze deurwaarder, maar waarom ? dit gaat niet voor geld dit gaat voor mij om wat is correct, en dit is niet correct was niet verteld aan onze voor wat deze bedrag was voor, en Juristu heeft verteld dat naar deze zaak graag we onze geld terug ? dit klopt ook weer niet, ik heb alla mails van Juristu dus ik heb genoog bewijs om weer en nieuw zaak te beginen, AUB laat aan onze wat weten, Mvg

Alle klachten die gemeld zijn door Dianap7
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM