Klacht: zoek raken van mijn pakketje

paq op 21 maart 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

wij hebben telefonisch contact opgenomen met de klant.

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 21 maart 2015

Na meerdere pogingen om een pakketje af te halen bij Jumbo in Rosmalen, kreeg de klager te horen dat het pakket niet kon worden gevonden. Ondanks dat Post NL bevestigde dat het pakket op een eerdere datum was afgeleverd, leidde dit niet tot een oplossing ter plaatse. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Al 3 dagen op rij ben ik bezig om mijn pakketje boven water te zien krijgen. Afgelopen maandag (16 maart) heeft de Post NL geprobeerd mijn pakketje bij mij thuis af te geven. Ik was niet thuis dus heeft de Post NL bij mij een berichtje achtergelaten dat ik de volgende dag het pakketjes bij de Jumbo – Passage Vreeburg – Rosmalen na 13.00 uur kon afhalen. Donderdag (19 maart) was ik pas in staat om mijn pakketje af te halen. Na 10 minuten zoeken kwam het Jumbo meisje mij vertellen dat ze het pakketje niet gevonden had en dat ik maar contact met Post Nl moest gaan zoeken. Vrijdag (20 maart) heb ik contact met Post Nl gezocht en die wist mij te vertellen dat mij pakketje op dinsdag 17 maart na 17.00 uur bij de Jumbo Rosmalen was afgeleverd. Dus ik weer terug naar de Jumbo met deze mededeling. Wederom weer zoeken en weer niets gevonden. De ruimte waar de pakketjes zijn opgeslagen was volgens het personeel opgeruimd en zodoende konden zij mijn pakketje niet vinden. Volgens mij als iets is opgeruimd vind je net wel mijn pakketje. De hoofdcassiere noteerde mijn telefoonummer voor het geval dat ze die dag mijn pakketje zouden vinden. Dat telefoontje heb ik nooit gekregen.Weer kon ik naar huis zonder pakketje. Zaterdag 21 maart ben ik weer terug naar de Jumbo gegaan. Poging 3 om mijn pakketje te kunnen krijgen. Wederom na lang zoeken geen pakketje. Ik was niet de enige van wie het pakketje zoek is wist het Jumbo meisje mij te vertellen. Het opruimen van het hok heeft geen goed gedaan. Zij noteerde mijn telefoonummer en andere gegevens die zou ze dan aan de hoofdcassiere geven (zij moest nog gaan werken) en zou mij op de hoogte houden wat betreft mijn pakketje. Tot op heden hoor ik niets van ze. Dit begint heel vervelend te worden omdat ik het gevoel heb dat ik al 3 dagen niet serieus genomen word. Ik heb dat pakketje niet kwijtgeraakt. En bovenal heb ik de inhoud van dit pakketje volgende week woensdag nodig. Dus de tijd begint te dringen en ik heb wel meer te doen om elke dag naar de Jumbo te rijden. Ik wil dat U deze zaak voor as woensdag opgelost heeft.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het pakketje voor as woensdag terecht is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 30 maart 2015 om 12:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

wij hebben telefonisch contact opgenomen met de klant.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Jumbo beoordeeld.

paq

Heeft op 30 maart 2015 om 17:09 geantwoord

Uiteindelijk heeft iemand bij Jumbo de verantwoordelijkheid genomen. Zij kwam met een oplossing die ik ook al in mijn gedachten had. Eind goed al goed alleen is nog steeds op heden mijn pakketje niet boven water gekomen. Hopelijk gaat me dat in de toekomst nog niet een tweede maal overkomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer