Klacht: Win een boodschappen pakket van 500 euro

Marian-Cecil op 23 december 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 23 december 2015

Een consument heeft een klacht ingediend over een actie van Jumbo waarbij men kans maakt op een boodschappenpakket van 500 euro. Na registratie op de website moet men een nummer bellen en een lange vragenlijst invullen, waarbij de gesprekskosten oplopen tot 90 cent per minuut. De consument ervaart de actie als misleidend en voelt zich gedwongen om lang aan de telefoon te blijven zonder duidelijkheid over de duur van het gesprek.

Mijn Klacht:

Je krijgt een mail waarin staat dat je al 1 van de 10 kans maakt op een pakket van 500 euro. Je moet alleen nog maar de deelname registreren. Ala je dat doet, dan kom je op een website, hier moet je 3 vragen beantwoorden. Je moet een nummer bellen om een code in te voeren op de PC om je deelname te activeren. Als je dat doet, dan krijg je een aantal vragen. Het lijkt alsof je hier snel doorheen komt. Dit lukt echter niet, want het zijn er 300. Je moet intoetsen of het antwoord 1 of 2 is. Ze doen net of je bijna klaar bent en nog even aan de lijn moet blijven. Het blijkt als je de kleine lettertjes leest dat de gesprekskosten 90 cent per minuut zijn. De prijzen die ze beloven kunnen ze zo wel heel gemakkelijk uitkeren. Het gesprek na 50 minuten afgebroken omdat ik niet wist hoe lang het nog zou duren.
De reclame is erg misleidend.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn telefoon kosten die gemaakt zijn terug krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer