Klacht: steentje in krentenbollen

vpqvanwijk op 20 maart 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

25/03/Wij hebben de klacht in ons systeem geregistreerd en in behandeling genomen, klant ontvangt van ons een eindreactie.

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 20 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In mijn Goudeerlijke boter rozijnen bollen zat een steentje. Terwijl ik rustig aan het weten eten merkte ik een hardstukje voordat ik er vol op had gebeten had ik al uitgespuwd en kwam er achter dat het gewoon een steentje was in mijn krentenbol.

Gewenste Oplossing:

Als ik weer een nieuwe zak krentenbollen en een krat Hertog Jan erbij krijg om dit voorval te verdrinken. En natuurlijk dat dit niet nogmaals gebeurt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 25 maart 2015 om 09:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

25/03/Wij hebben de klacht in ons systeem geregistreerd en in behandeling genomen, klant ontvangt van ons een eindreactie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer