Klacht: Smerige chips er zit aarde in mijn chips

Anissa079 op 06 december 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 6 december 2015

Een klant van Jumbo heeft op 5 december 2015 drie zakken chips gekocht en ontdekte bij het openen van een zak aarde en mieren. De klant heeft de chips weggegooid en is zeer ontevreden over de kwaliteit, wat heeft geleid tot een verzoek om terugbetaling van de 62 euro aan boodschappen. De klant heeft aangegeven nooit meer bij Jumbo te willen kopen vanwege deze ervaring.

Mijn Klacht:

Ik had op 05-12-2015 3 zakkeb chips gekocht buggels kom k thuis laat in de avond maak ik hem open en der zit gdv gewoon aarde en mieren in de chips heb er een foto van gemaakt gelukkig en gelijk alles weggegooid alles wat ik heb gekocht bij jullie heb ik weggegooid ben zo bang geworden wil niks meer eten wat bij jullie vandaan komt daar is me 62 euro aan boodschappen gegaan ik ben zo pist en kwaad ik wil mijn geld terug gdv en wil nooit meer iets bij jullie kopen jullie zijn de smerigste winkel ooit jullie willen klanten vergifftegen

Gewenste Oplossing:

Als k mijn geld terug heb en kom nooit in me leven bij jullie in de winkel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer