Mijn Klacht:
Beste jumbo.
Al 15 jaar doe ik mijn boodschappen bij winkelcentrum oosterhof te boxtel. Voorheen Super de Boer, nu Jumbo. Al een geruime tijd ervaar ik mijn klacht maar wilde het eerst even afwachten gezien de overdracht van jumbo (schellekens) en nu jumbo.
Al een geruime tijd ervaren wij het zo dat steeds als wij onze dagelijkse/weekelijkse boodschappen halen dat er steeds wel iets is wat niet voorradig is. En dit is variërend van product. Een aanbieding, dagelijkse boodschap of wekelijkse boodschap. Het kan weleens voorkomen maar sinds de overname van schellekens naar jumbo is dit voortaan continue. We hebben het een geruime tijd aangekeken, afgewacht maar er is helaas geen verbetering. Vandaag ging het simpelweg om bifi worstjes (niet voorradig van merk bifi) en zo is het iedere keer, iedere week, geruime tijd wel iets.
Ben zelf als leidinggevende werkzaam in de detailhandel dus weet goed wat wel acceptabel is en wat op ten duur niet meer acceptabel is. Meld dit voor verbetering, niet zomaar als zeur punt..
Gewenste Oplossing:
Goede voorraad van producten. Structuur wat betreft aanvulling is vreselijk verslechterd.

