Klacht: Schimmel in aardappelgratin

Smer op 23 maart 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 april 2014
Reactie van het bedrijf:

17-04-2014 Klant heeft een mail ontvangen

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 23 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Verheugde ons op normaal heerlijke aardappelgratin van jumbo maar ontdek in beide bakken zwarte harige schimmel, terwijl deze nog 3 houdbaar moest zijn.balen hoop dat andere dat niet over het hoofd zien,en vooral dat jumbo het produktieproces eens onder de loep houd.

Gewenste Oplossing:

Als consument wil ik kunnen vertrouwen op de kwaliteit en dat is zeker niet optimaal , de kwaliteitscontrole moet veel scherper ben al eerder op sommige producten afgeknapt.dat is jammer maar iets wat bedorven in de schappen ligt is ..nou we houden het netjes en ben veders best tevreden .

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 17 april 2014 om 10:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

17-04-2014

Klant heeft een mail ontvangen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer