Klacht: openingstijden 30 dec

elvis-01 op 01 januari 2013 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 2 januari 2013
Reactie van het bedrijf:

Consument heeft deze melding ook via ons eigen systeem gedaan. Deze hebben we reeds in behandeling en zal via die weg worden opgelost.

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 1 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

de jumbo zou open zijn 30 dec. ik stond met meerdere klanten voor de deur om 14.15 maar de winkel was gesloten! ben toen naar de liekeblom gegaan, die was volgens de site ook open, maar ook niet. Ik had geen tijd om weer terug naar de andere Jumbo te gaan, moest aan het werk. heb toen geeb gebak mee kunnen nemen naar mijn werk helaas(ben nl. 30 dec jarig)

Gewenste Oplossing:

dat de openingstijden en de werkelijke tijden kloppen, of dat het personeel met ons communniceerd waarom ze noet niet open waren. we stonden er echt met een behoorlijke groep.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 02 januari 2013 om 11:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Consument heeft deze melding ook via ons eigen systeem gedaan. Deze hebben we reeds in behandeling en zal via die weg worden opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Jumbo beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Source: ConsuWijzer