Klacht: op het verkeerde been

5341025 op 06 september 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

op 29-09-2014 hebben wij klant een e-mail verstuurd.

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 6 september 2014

Twee keer ondervond de klager problemen bij Jumbo. Bij de eerste winkel in Hilvarenbeek bleek een aanbieding voor biefstuk en fruit alleen geldig in Tilburg, wat in kleine letters in de folder stond. Bij de tweede winkel op de Korvelseweg in Tilburg waren de potten van HAK die in de aanbieding stonden niet correct aangegeven, waardoor de klager geen korting kreeg op de geselecteerde producten.

Mijn Klacht:

in 5 weken tijd 2x problemen bij jumbo, eerste keer bij jumbo in hilvarenbeek: folder gelezen,aanbieding biefstuk en fruit.
aan de kassa blijkt…. aanbieding alleen in een winkel in tilburg….,stond inderdaad met HELE KLEINE LETTERTJES in de folder.

tweede maal; korvelseweg in tilburg; een vak ,mooi gepresenteerd met vlaggetjes, woensdag HAK DAG, 2 potten+1 gratis,ik kom met 3 potten bij de kassa blijkt op geen van de potten korting te zitten.
rode kool met kaneel… en rode bietjes in stukjes… deden niet mee!!
deze stonden wel in het gepresenteerde vak.
ik moest maar beter lezen,lezen,lezen werd mij verteld,want op het kaartje stond met …HELE KLEINE LETTERTJES…. welke potten wel bij de reklame hoorden

Gewenste Oplossing:

alle aanbiedingen voor alle winkels;

geen produkten in een aanbiedingsvak die er niet bij horen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 20 januari 2015 om 15:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

op 29-09-2014 hebben wij klant een e-mail verstuurd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer