Klacht: mis pakken op producten

m nouwens op 21 april 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben de klacht in ons systeem geregistreerd en in behandeling genomen, klant ontvangt van ons een eindreactie.

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 21 april 2015

Een mantelzorger ervaart herhaaldelijk problemen met het ontbreken van producten bij Jumbo in Schijndel, waaronder aanbiedingen. Ondanks de vriendelijkheid van het personeel kan de mantelzorger de situatie niet uitleggen aan de oudere dame voor wie hij boodschappen doet. Hij overweegt over te stappen naar een andere supermarkt vanwege deze problemen.

Mijn Klacht:

Ik doe als mantel zorg boodschappen voor een mevrouw van ruim 80 jaar die graag haar boodschappen wil van jumbo, elke maandag avond ga ik na jumbo in Schijndel hier pak ik al verschillende weken mis op producten, ook op aanbiedingen dan krijg je wel n briefje dat die aanbieding geldig blijft..maar ik moet zonder product naar huis,personeel is wel vriendelijk en kunnen hier ook niks aan doen! Maar leg dan maar eens uit aan die mevrouw ze hebben t weer niet…ik zelf ben al over gestapt naar em-te misschien is dat voor haar ook n idee, misschien wel iets duurder maar ik pak niet mis!!ik heb deze mail al een keer vaker verstuurd dan zou je een bevestiging per mail krijgen..heb ik niet gehad dus bij deze doe ik het nog maar n keer…..mvg M nouwens

Gewenste Oplossing:

Als ik kan kopen waar ik voor kom!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 23 april 2015 om 09:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben de klacht in ons systeem geregistreerd en in behandeling genomen, klant ontvangt van ons een eindreactie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer