Mijn Klacht:
Was vandaag in De Jumbo en de “basiskip” wordt niet meer verkocht.
Waar slaat dit op?
Kippen staan onderaan de voedselketen en het enige bestaansrecht dat ze hebben is om als voedsel voor ons te dienen. Waanzin om dan aan het dierenwelzijn te denken. Overigens staat er een uitleg bij, bij het kipvak. Denk dat het er voor de kip zelf niet meteen beter op is geworden, die paar kippen minder op de m2, dit is echt symboolpolitiek maar dan wel een die EUR 1 per kg kost…. .
Mijn voorkeur heeft het niet maar als je nou echt iets voor de kip wil doen moet je alleen scharrel en/of biologische kip verkopen, iets wat echt vrij heeft kunnen rondlopen. Maar dan wordt het natuurlijk te duur en koop niemand meer kip.
Jullie laten je oren teveel hangen naar clubjes als Wakker dier, niet doen aub….De stille meerderheid is het hier ook echt niet mee eens en dit gaat jullie klanten kosten, of in ider geval inkomsten.
Ik stel dan ook voor dat je de consument gewoon kiezen tussen of plofkip of scharrelkip.
Gewenste Oplossing:
Leg de "basiskip" terug in de schappen.

