Klacht: jumbo dagje uit

arjansluijer op 28 juni 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status In behandeling
Datum 28 juni 2015

Een klant heeft kaartjes geboekt voor een dagje uit naar Wunderland Kalkar via Jumbo, maar kon niet alle kortingskaartjes inleveren. Daarnaast was de klant verrast dat er voor een kind van bijna 1 jaar betaald moest worden, terwijl op de website van Wunderland staat dat kinderen onder de 2 jaar gratis zijn. De klant vraagt om een oplossing voor deze situatie.

Mijn Klacht:

hallo, ik heb zojuist voor onze hele familie kaartjes geboekt voor een dagje uit naar Wunderland Kalkar via de kortingskaartjes van de jumbo. Nu konden we helaas niet alle kortingskaartjes inleveren (maar 2 per persoon ipv 3!!) dat was op zich al ergerlijk. Maar in ons gezelschap is ook een lieve kleine meid van bijna 1 jaar. Waar volgens de site van jumbo waar je de kaartjes boekt en betaald (!!) gewoon voor moest betalen, weliswaar was er een korting (kinderen onder de 1.30 meter betalen een gereduceerd tarief) maar nergens stond dat kinderen tot 2 jaar zelfs helemaal gratis is. Terwijl ik later op de eigen webstie van wunderland kijk het daar wel gewoon staat vermeld. Hoe moest ik weten dat er voor kinderen onder de 2 niet betaald hoeft te worden?? graag een oplossing hiervoor zodat is mijn ticket geld terug kan krijgen

Gewenste Oplossing:

oplossing: dat ik mijn teveel betaalde ticket terugbetaald krijg

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - hallo, ik had vandaag direct al een reactie van de Jumbo/mr ticket in de mailbox. Ze gaan me bellen om dit probleem te verhelpen, dat wil zeggen; we krijgen onze ticket vergoed en een nieuwe kortingskaart (dagje uit korting kras kaartje) super dat het zo snel kan. Er was een probleem maar ze hebben dit super snel afgehandeld. m.vr.gr. bianca

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer