Mijn Klacht:
Sinds enkele maanden zijn er amper boodschappenmandjes voorradig bij de Jumbo in Dongen. Hoogst irritant. Je moet dan langs de kassrij om ergens een mandje te scoren. Niemand in het bedrijf die er serieus aandacht aan schenkt.
Antwoord van de Jumbo medewerkers is steevast hetzelfde (botte) antwoord: tja, als de klanten de mandjes mee naar huis nemen dan kunnen wij daar niks aan doen. We gaan ze in ieder geval niet bijkopen….
Kortom, je moet het als klant maar uitzoeken!! Is toch niet het probleem van de klant?? Waar is de service van de Jumbo in deze? Waarom niet een studentje bij de utigang zetten om te controleren of de mandjes binnen blijven? Opgelost toch?
Gewenste Oplossing:
Wanneer er weer elke dag voldoende mandjes bij de ingang staan waardoor er geen irritatie ontstaat bij de klant(en).
Reden om elders boodschappen te gaan doen.

