Klacht: Chinese tomatensoep JUMBO

stessens martine op 15 februari 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 februari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste JUMBO,af en toe koop ik de chinese tomatensoep van Jumbo omdat deze zeer lekker van smaak is.Behalve vandaag,gisteren gekocht in Baarle-Nassau vandaag willen opeten maar bij de eerste lepel smaakte deze soep gans anders dan ik ze gewoon ben(echt niet lekker maar vies)ik heb deze dan ook weggegoten omdat ik ze niet te eten vond.
Hopelijk kunnen jullie mij hier een verklaring voor geven,ik ben dus ook niet meer van plan om deze soep in de toekomst nog aan te kopen.

Met vriendelijke groeten,

Stessens Martine,

Gewenste Oplossing:

De soep terug de smaak geven zoals ze vroeger was.
En eventueel mij deze terug te vergoeden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer