Klacht: Bier in de aanbieding

Connievandervoort op 16 juli 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

15-08-2014 Klant heeft op 24 juli een mail ontvangen.

Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 16 juli 2014

Een klant bezocht de Jumbo in Winssen op basis van een aanbieding voor Hertog Jan bier, zoals vermeld op bierindeaanbieding.nl. Bij de kassa bleek de prijs echter niet te kloppen en de manager kon geen oplossing bieden, wat leidde tot onvrede bij de klant. Uiteindelijk besloot de klant de kratjes terug te zetten en naar een concurrent te gaan, zonder enige compensatie of excuses van de winkel.

Mijn Klacht:

Vrijdag naar de jumbo in winssen omdat volgens de site bierindeaanbieding.nl daar het hertogjan bier €10,38 zou zijn. Wij 6 kratten in een karretje gezet, en bij de kassa scande die de gewone prijs, dus geen aanbieding. Er werd nog aan de manager gevraagd of we het bier alsnog voor de prijs kregen van de site maar nee hoor dat klopte niet en de site was niet goed. Wij hebben de kratjes weer netjes terug gezet en zijn de winkel uitgegaan om naar de concurrent te gaan. Zelfs geen bloemetje of sorry gekregen. Ik werk zelf in een winkel en daar gaan we met dit soort aanbiedingen zeer ruim om.

Gewenste Oplossing:

Als de jumbo had gezegd oke u krijgt het voor deze prijs, ik kon zelfs de site laten zien op de telefoon.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Jumbo een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Jumbo

Heeft op 15 augustus 2014 om 09:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

15-08-2014

Klant heeft op 24 juli een mail ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer