Klacht: aanpassen laagste prijs en opvoeren binnen enkele weken van deze prijs en dan nogal fors

fietsers op 16 juni 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status In behandeling
Datum 16 juni 2015

Een klant heeft een klacht ingediend over de prijsstelling van Brabantse zult bij Jumbo, die hoger is dan bij de concurrent Plus. Na het melden van deze prijsdiscrepantie aan Jumbo, merkte de klant dat de prijs niet was aangepast, ondanks eerdere toezeggingen. De klant voelt zich misleid door de laagste prijs garantie van Jumbo en is teleurgesteld over de gebrekkige communicatie en opvolging van hun klachten.

Mijn Klacht:

De brabantse zult was bij dePlus €1.19 en bij Jumbo €1.39. Moest eerst bij de Plus zult gaan kopen en met de zult en de kassabon naarr jumbo (jullie kunnen dat neem ik aan toch zelf wel achterhalen? Wat schets mijn verbazing, een paar weken later was de prijs van de zult bij Jumbo weer €1.39 terwijl hij bij de plus nog steeds €1.19 was. Ik voelde me daardoor zeer in de maling genomen met jullie laagste prijs garantie om jullie aanpassingen van prijzen als ik die op de t.v. zie dat iemand het artikel meteen mee krijgt en jullie de prijzen meteen aanpassen. Want toen ik de eerste keer er wat van zei bij Jumbo zouden ze het doorgeven. Weken later was het nog niet aangepast en zeiden ze in de winkel dat er al meer mensen iets van gezegd hadden en hun het doorgegeven hadden. Waarom geven jullie prijsverhogingen ook niet door an de klanten, en alleen maar de verlagingen. Mijn vertrouwen in Jumbo is daardoor op een heel laag pijl gekomen.

Gewenste Oplossing:

Als ik niet meer bedonderd word en jullie echt meteen de prijzen aanpassen in niet weer na 2 weken de oude prijs vragen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Jumbo in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer