Klacht: JouwTech JouwKlimaatkast allen onbetrouwbaar

Andriesisboos op 25 november 2022 over JouwTech in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 december 2024
Reactie van het bedrijf:

We hebben deze klacht inmiddels voor u opgelost, we vinden het ontzettend vervelend dat het zo is verlopen maar hopen de situatie inmiddels goed te hebben afgesloten. Excuses voor het ongemak!

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JouwTech
Status Opgelost
Datum 25 november 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Deze verkoper op Marktplaats is heel aardig en snel t/m de betaling. Daarna gaat alles mis: het geleverde product is niet verpakt zoals in de advertentie beloofd. Het komt dan ook kapot aan. Een uiterst fragiel product in een envelop doen en zonder verdere bescherming in de brievenbus gooien is vragen om problemen, vraagt er ook nog eens € 4 verzendkosten voor!

Gewenste Oplossing:

Ik zou opgelucht zijn als ik alsnog een goed werkend exemplaar, verpakt zoals vermeld in de advertentie krijg. Mijn centjes terug plus de retourkosten die ik gemaakt heb, incl. de belachelijke kosten die hij rekende voor het ondeugdelijke versturen zou ook opluchten.
Echt tevreden ben ik pas als dit mannetje waarvan op internet tientallen van dit soort klachten te vinden zijn stopt met dit soort praktijken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JouwTech

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JouwTech nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door JouwTech in behandeling genomen

JouwTech

Heeft op 05 december 2024 om 14:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben deze klacht inmiddels voor u opgelost, we vinden het ontzettend vervelend dat het zo is verlopen maar hopen de situatie inmiddels goed te hebben afgesloten. Excuses voor het ongemak!

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat JouwTech een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door Andriesisboos
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten