Klacht: Te weinig tabak

vanderhuure op 28 augustus 2016 over John Player Special in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 28 augustus 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik koop altijd jullie blikken tabak John player zilver,het is me opgevallen
dat ik er steeds korter meedoe. Ik heb zo,n elektrisch apparaat waar ik mijn sigaretten mee draai. Het apparaat pakt altijd de zelfde hoeveelheid tabak. Op het blik staat dat je er 180 sigaretten uit kunt halen, Ik krijg er maar 128 stuks uit, Dat is toch wel een groot verschil!!!!!!!!!

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik gecompenseerd worden door jullie, Het lijkt me beter als jullie de hoeveelheid er niet meer opschrijven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over John Player Special

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over John Player Special nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM