Klacht: Stengeltjes in de shag

Conny mathijssen op 10 april 2019 over John Player Special in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 10 april 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mij man en ik roken al lang jps shag en hebben iedere keer van die stengeltjes die lange zijn dan een pakje vloei en kopen de pakjes van 60 gr dus kosten 10.20 en we hebben het niet zo breed om dat iedere keer weg te gooien . Vroeger was het als dat in je pakje shag zat kon je naar de sigarettezaak en kreeg je een ander pakje en als je nu kom kijken ze je aan of ze water ziet branden.
Wordt de shag zo grof gesneden

Mvg c.m

Gewenste Oplossing:

Zou er niks tegenover kunnen staan tegen die lange strngeltjes die er in zitten die langer zijn dan de pakjes vloei

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over John Player Special

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over John Player Special nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM