Klacht: Geachte Heer/Mevrouw,

eric210871 op 12 september 2013 over John Player Special in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 12 september 2013

Een klant heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van John Player Special shag, nadat hij en zijn vrouw bij een pot van 350 gram met productiecode 3G173z2 veel harde en taaie stukken ontdekten. Dit leidde tot problemen bij het draaien van sigaretten met een elektrische draaier. De klant hoopt dat het om een eenmalig incident gaat en biedt de productiecode aan voor verder onderzoek.

Mijn Klacht:

Mijn vrouw en ik roken al jaren jps shag en zijn altijd tevreden geweest over het merk. Na aankoop van een pot van 350 gram met de productiecode 3G173z2 ontdekten wij zeer veel harde en taaie stukken in de shag. Als we hier toch sigaretten van proberden te draaien met onze electrische draaier, sloeg deze vast of scheurden de hulzen. Wij hopen dat dit een eenmalig incident was, we hebben de productiecode erbij gedaan omdat U dan misschien in de logboeken van de machines terug kunt kijken of er een eventuele hapering heeft voorgedaan en zo het probleem is ontstaan.

Gewenste Oplossing:

Graag een tegemoetkoming of vervanging van het product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over John Player Special

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over John Player Special nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM