Klacht: Geen geld terug

Wubben-Vijn op 29 november 2022 over Je M’appelle in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 29 november 2022

Een klant van Je M’appelle heeft in oktober een bestelling geplaatst die een dag later retour is gestuurd. Ondanks dat de terugbetaling op 29 oktober 2022 is verzonden, heeft de klant het bedrag van €106,80 nog niet ontvangen en wordt er door het bedrijf volgehouden dat het pakket niet is aangekomen, ondanks bewijs van DHL. De klant uit zijn onvrede over de situatie, vooral omdat hij voorheen tevreden was over de service.

Mijn Klacht:

Hallo,

Ik heb een bestelling gedaan,in oktober en een dag later is het retour gegaan, bestelnummer. 505350246
Ze wilde een shop tegoed geven, maar ik wilde mijn geld terug.
De terugbetaling is op 29-10-2022 al verzonden, maar ik heb het nog steeds niet binnen.
Er wordt (ondanks dat het geld terug gestort is) gezegd dat ze het pakket niet hebben gekregen.
Het gaat om €106, 80 en ik heb het geld nog steeds niet.
Bewijs van DHL heb ik ze toe gestuurd, maar het maakt ze niet uit. Ze blijven volhouden dat ze het niet hebben terug gekregen.
Ik vind het heel vervelend, juist omdat ik voorheen heel tevreden over ze was.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn geld terug krijg en anders een shop tegoed.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Je M’appelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Je M’appelle nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Wubben-Vijn

3 jaren geleden - Ruim een maand later ben ik ze weer op gaan bellen. Ik kreeg een vriendelijke dame aan de telefoon. Al mijn gegevens klopte die ik had door gegeven, het DHL nummer en dat het in mijn account stond dat het was terug gestort, maar dat ik het nog steeds niet had. Nu heb ik mijn geld terug en alles is opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door Wubben-Vijn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM