Klacht: Slechte service

Lammaris op 16 augustus 2022 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 16 augustus 2022

Een klant van JDsports in Emmen heeft een klacht ingediend over de slechte service na het kopen van Nike schoenen, die na één keer dragen al beschadigd waren. De winkel weigerde de garantie te verlenen, wat leidde tot een verhitte discussie met het personeel. De klant is teleurgesteld en heeft besloten in de toekomst geen schoenen meer bij JDsports te kopen.

Mijn Klacht:

Nike schoenen 1x gedragen en bij 1 schoen deukt de neus al in.
JDsports in Emmen geeft aan dat dit niet onder de garantie valt en komt hierin niet tegemoet, omdat dit niet onder de garantie valt. Een hoogoplopende discussie gehad met de verkoopster.
Dit was dus de laatste keer dat ik bij JDsports schoenen koop.
Super slechte service en zoals ik nu meer lees wordt gelijk aangegeven dat zaken niet onder de garantie valt. Lekker makkelijk onder de zaken uitkomen

Gewenste Oplossing:

Geld terug voor een paar nieuwe schoenen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lammaris
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM