Klacht: Refund wordt niet gedaan

MarcH93 op 10 december 2020 over JD Sports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JD Sports
Categorie Sportwinkel
Status Nieuwe klacht
Datum 10 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Allereerst ben ik 3 weken achter mijn bestelling aangegaan waarna bleek dat de items niet leverbaar waren. Hier moest ik zogezegd zelf achteraan, kreeg hier geen bericht van (niet per mail en niet via de site).

Vervolgens kreeg ik bijna geen contact met JD Sports. Telefonisch onbereikbaar, wordt niet gereageerd op mijn contactformulier, werd pas 2 weken later op instagram gereageerd en uiteindelijk wel via facebook messenger in contact gekomen.

Tot slot werd mij duidelijk gemaakt dat er een refund request was aangemaakt en ik dit bedrag binnen 5 werkdagen terug zou hebben. Dit was halverwege november. Ik heb tot op heden de terugbetaling niet gekregen.

Gewenste Oplossing:

Als ik per ommegaande de terugbetaling gestort krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JD Sports

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JD Sports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MarcH93
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM