Klacht: Niet klantvriendelijk

Shanna Servaas op 14 februari 2022 over JD Sports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf JD Sports
Categorie Sportwinkel
Status Nieuwe klacht
Datum 14 februari 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 2 artikelen beschadigd ontvangen. Ik kreeg toen een gratis retour label om de producten terug te sturen. Echter kreeg ik corona en kon ik het pakje niet wegbrengen. Na mijn quarantaine periode wil ik het pakje weg brengen, blijkt het dat het niet meer kan.
Na contact met de klantenservice zeiden ze dat ik na het ontvangen van de retour label 2 dagen had om het pakje weg te brengen. Nu ik dit niet kon doen door corona zeggen ze dat ik pech heb gehad en dat ik zelf een nieuw retourlabel moet kopen.
Ik vind het belachelijk dat ik zelf een retourlabel moet kopen, omdat hun twee beschadigde artikelen leveren ..,.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag alsnog een gratis retour label ontvangen zodat ik de beschadigde artikelen retour kan sturen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JD Sports

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JD Sports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Shanna Servaas
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM