Klacht: Helft van bestelling ontvangen maar geen reactie

Astrid_nrb op 20 maart 2021 over JD Sports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JD Sports
Categorie Sportwinkel
Status Nieuwe klacht
Datum 20 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 14 02 2021 een sportlegging en een topje besteld. Na 3 weken de legging gekregen, maar het topje niet. Ik heb toen geprobeerd contact op te nemen, maar dit is niet te doen. Nergens een telefoonnummer te vinden en als je op de eigen site een klacht in wil dienen krijg je een automatisch mailtje terug (in het Engels ). Je wordt niet serieus genomen. Via de track en trace staat al bijna de hele tijd de bestelling is onderweg.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn product alsnog ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JD Sports

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JD Sports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Astrid_nrb
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM