Klacht: Geen product ontvangen/ niet te bereiken

Djamiro op 19 mei 2022 over Jacobs Outdoor in de categorie Camping & Outdoor

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Camping & Outdoor
Status Nieuwe klacht
Datum 19 mei 2022

Een klant van Jacobs Outdoor heeft een negatieve ervaring gedeeld over het ontvangen van een bestelling. Na een bestelling op vrijdag kreeg de klant maandag geen updates en na meerdere telefoontjes bleef het product uit. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen, maar kreeg niemand te pakken en overweegt nu om persoonlijk langs te gaan.

Mijn Klacht:

Super slecht bedrijf!! Ik heb vrijdag besteld en hoorde maandag niks meer ik heb maandag gebeld werd er gezegt dinsdag of woensdag dus ik woensdag bellen omdat er niks binnen is word er gezegt ja is besteld we versturen hem morgen (Vandaag donderdag) Dus nu niks en wij bellen en hij neemt niet meer op. We gaan morgen even langs om verhaal maar te halen dan.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of alsnog het product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jacobs Outdoor

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jacobs Outdoor nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Djamiro
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM