Klacht: Kapotte accu

Phoelich op 27 juni 2020 over ITEK in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ITEK
Categorie Fietsenwinkel
Status Open
Datum 27 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben een accu van een fiets gebracht en deze is ter plekke getest door medewerker en stagiere, hij lade niet meer op en moest opgestuurd worden.
Dit is prima na 1,5 week wachten gebeld hoe het er voor staat en toen kregen we te horen dat als hij opgestuurd het het iets langer zou duren,maar dat ik op vrijdag gebeld zou worden, ik heb zelf maar gebeld want ik werd niet gebeld en toen kregen we ineens te horen dat de accu bol stond en dat hij niet opgestuurd was en hier ook niks meer aan kunnen doen.
Dit is natuurlijk een vreemd verhaal dat hij ineens bol is, want er is gezegd als we hem innemen en constateren dat hij bol is sturen we hem nooit op, dus wat is er in die 2 weken mee gebeurd toen hij dus bij jullie lag, nu hebben we dus een kapotte accu en zijn slecht te woord gestaan en de stagiere krijgt de schuld.
De accu is nog 3 jaar oud en kan nu dus niks meer,
Ik hoop van u te horen

Gewenste Oplossing:

Met een vergoeding of een gereviseerde accu want de fiets is volgens uw medewerker te oud ( bijna 6 jaar) voor een hele nieuwe accu

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ITEK

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ITEK nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Phoelich
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM