Klacht: Elektrische fiets problemen

van Rooy op 20 mei 2014 over ITEK in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ITEK
Categorie Fietsenwinkel
Status Open
Datum 20 mei 2014

Na de aankoop van een elektrische fiets ondervond de klant verschillende problemen, waardoor de fiets na enkele maanden werd ingeruild. Ondanks een bijbetaling van €200,- bleven de problemen aanhouden, zoals een defecte accu en losse spaken. Na meerdere reparatiepogingen bij ITEK KLEINE BROGEL bleek de fiets niet goed hersteld, waardoor de klant nu niet veilig kan fietsen.

Mijn Klacht:

Na een elektrische fiets gekocht te hebben konden wij deze na enkele maanden weer inruilen vanwege veel problemen hiermee
Na het bijbetalen van €200,- dachten wij eindelijk een goede fiets te hebben maar helaas de problemen als met mijn eerste fiets waren er weer
(accu elektrische ondersteuning spaken los ketting kast verliezen onder het fietsen computer niet goed ) kortom veel problemen
Na contact opgenomen te hebben met ITEK KLEINE BROGEL mochten wij
langskomen voor het nakijken en verhelpen van de problemen.
Na een week was de fiets klaar? maar daar aangekomen waren er diverse reparaties niet gedaan dus weer wachten.
Na enkele uren konden wij weer naar huis en dachten wij dat de fiets goed was , maar helaas het was alleen maar erger geworden.
Nu is er niet meer veilig mee te fietsen en weten wij niet meer hoe dit op te lossen.
Ik ben namelijk toegewezen aan de fiets omdat ik geen rijbewijs heb.
Deze fiets wads op aanraden van de verkoper maar is dus een miskoop.
Hopelijk komt er een oplossing voor mijn probleem

Gewenste Oplossing:

Ik zal zeer tevreden zijn als de problemen vakkundig opgelost worden , of dat ik hem terug kan omruilen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM