Klacht: Al een maand bezig om mijn geld terug te krijgen

Walther Schapendonk op 01 juli 2023 over ITEK in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf ITEK
Categorie Fietsenwinkel
Status Open
Datum 1 juli 2023

Een klant van ITEK heeft een retourzending gedaan, maar wacht al een maand op de terugbetaling. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, ontvangt de klant geen duidelijke antwoorden en blijft het geld uit. De klant uit zorgen over de bereikbaarheid van de webshop en de inconsistentie in de communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Iets bestel bij ITEK, en retour gestuurd
Dit is al een maand geleden bij hun retour gekomen, reageren niet op mijn mails/tel. Niet bereikbaar en er soms wel gereageerd wordt krijg ik te horen het geld is terug gestort, kan wel 7 werk dagen duren, inmiddels is dit ruim voorbij maar nog steeds niets op mijn rekening terug gestort, telkens een ander verhaal als ze soms terug reageren. Nu niets meer terug gehoord. Als ik mijn rekeningen niet betaal staat de deurwaarders aan de deur en zulke bedrijven kunnen hun gang blijven gaan. Bel je de gewoone winkel in plaats van de webshop kunnen ze je niet helpen. De webshop is nóóit bereikbaar, Wordt tijd dat dit bedrijf word aangepakt. Ik ben niet eerst klant als ik de klachten zie via internet.

Gewenste Oplossing:

Mijn geld terug van mijn retourzending

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ITEK

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ITEK nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Walther Schapendonk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM