Mijn Klacht:
ik huur een flat in Zeist, waarbij de bewoners voor de tijd van Ista , allen ongeveer dezelfde kosten maakten… of iets terugkregen, of iets moesten bijbetalen. sinds de : glaasjes krijg ik als enige in de flat, voor de 2em keer een belachelijk hoge eindafrekening… ik woon alleen, ben veel weg… heb sinds vorig jaar de kachel maar niet aangezet, alleen als de kleinkinderen komen, gaat er1 radiator aan,vking gehad, knap niet op.
ga dus om die redenen z s m verhuizen.
ista zegt dat ik veel te veel verbruikt heb)) te zien aan het aantal eenheden dat. ik erdoor gejast zou hebben. ik weet dat het niet zo isi, ,maar kan niet het tegendeel bewijzen. ik zag bij Kannie waar zijn, een absoluut herkenbaar toneelstukje. ik ben op zoek naar hulp. ik heb geen cent te makken en kan niet zomaar 1400 + terugbetalen. ik wil het ook niet. absoluut kafkaniaanse toestanden individu tegen systeem, waarbij je als individu het aflegt. ik zag deze site, en meld me aan. vr gr Anne Groenewegen. )
Gewenste Oplossing:
ik ben tevreden als is aangetoond dat ik de als enige in soortgelijke omstandigheden, onterecht ben aangeslagen... ) ik heb een beetje begrepen dat niet het echte absolute warmteverbruik wordt gemeten, maar dat het een relatieve
opmeting is.


