Klacht: te hoge eindafrekening

mirandagerlag op 05 maart 2014 over Ista in de categorie Installatiebedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Afrekening gecontroleerd en uitslag per mail gecommuniceerd op 20-3-2014

Bedrijf Ista
Status Opgelost
Datum 5 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

het jaar 2012 450 euro bijbetalen en nu 2013 940 euro bijbetalen voor het gebruik van 1 radiator in de woonkamer..dit kan gewoon echt niet!!
dat betekend dat ik in mijn appartement voor 2000 euro per jaar verstook met 1 radiator. Onmogelijk!! sinds ik in een koopappartement woon is dit zo hiervoor huurde ik en kreeg ik altijd geld terug einde van het jaar.
ik ga hier wel werk van maken.

Gewenste Oplossing:

Inzicht in de papieren van Ista, persoonlijke uitleg. Bewijs dat ik het daadwerkelijk heb verstookt. Financiële tegemoetkoming.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ista in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ista een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ista

Heeft op 20 maart 2014 om 11:48 geantwoord

Geboden Oplossing:

Afrekening gecontroleerd en uitslag per mail gecommuniceerd op 20-3-2014

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM