Mijn Klacht:
Dit is informatie, geen directe klacht, al vind ik ISTA geen held in dienstverlening.
Omtrent het inzien van warmteverbruik, ISTA heeft een bewonersportaal waar je dat kan inzien. Je moet je daarvoor aanmelden, om in te loggen, dan krijg je per email een link.
Hier kan je zien hoe dat gaat:
https://www.ista.com/nl/bewonersinformatie/mijnista/
Initiatief nemen heeft nut, informeer jezelf z.v.m. okay? Het is het waard, echt. Klagen heeft alleen zin als de feiten er naast liggen, zodat verhaal halen mogelijk is, met correctie. Ga het niet persoonlijk maken in de communicatie, dat is glad ijs.
Ik heb ervaren dat ISTA’s klantenservice bar slecht is. Houthakkers zijn het.
Toen ik vroeg waarom de jaarafrekening uitbleef, vertelde een medewerket me dat ISTA een cyberaanval heeft gehad, enkele jaren geleden, waardoor tijdig sturen van jaaropgaves ontbrak.
Communicatie daarover? Nihil.
Onlangs moest ik een akkefietje met ISTA bespreken (ik doe dat niet meer per telefoon, want de kettingzaag klinkt luid).
Per email ging het naar ISTA toe op 27 dec. j.l. 20 dagen later, 16 jan. kreeg ik een bericht wat geen hout sneed, overigens. π
Zo dus.
Als zgn. dienstverlenende organisaties hun huiswerk niet doen, moet je als burger zelf aan de slag. Zoek de wet erop na, zoek info online, vraag anderen over hun ervaringen, of neem ze in de arm als je ’t lastig vind.
Zo heb ik weten te voorkomen dat mijn warmtenota met 65 euro omhoog ging, omdat ik dat verzoek kreeg van mijn verhuurder, zonder opgave van redenen, zonder referentie e.d.
Dat is niet rechtsgeldig, ook niet als mijn verhuurder mij vraagt om een openstaand bedrag te betalen, door ISTA per abuis aan mijn verhuurder gemeld als nog openstaand Referentie, datum en het waarom ontbrak in de brief. Dat is ook niet rechtsgeldig, je hoeft dan niet tot betaling over te gaan. Iedereen kan zomaar wat roepen, zoals scammers dat doen, nietwaar?
Ik heb simpelweg al mijn betalingen gecheckt in mijn digitale bankrekening en in het betalingsoverzicht bij in mijn gebr. profiel bij ISTA. En gezien dat alles in orde is. Het zoveelste foutje… ISTA je wordt bedankt π
Gewenste Oplossing:
Lees mijn bericht, daar maak ik het duidelijk

