Mijn Klacht:
Ik heb 1-3-2022 een gouden ring met zirkonia steentjes gekocht voor 175 euro.
17 januari 2023 was er een steentje uit. Binnen een jaar dus ik dacht dat het binnen de garantie zou vallen. Ik heb verschillende mails gestuurd maar kreeg geen reactie. daarna heb ik ze officieel aangetekend in gebreke gesteld. Daarna moest ik de ring opsturen. Hij was aangekomen en ze gingen de klacht beoordelen. De ring was niet rond meer en daarom was er een steentje uitgesprongen maar ze konden hem bij de goudsmid laten repareren( 24.95) . Eigenlijk vond ik dit onzin want de ring is gedragen maar was gewoon rond. Maar ik gaf toestemming om hem te laten repareren op 23-3-2023.
We zijn nu 4 weken verder en heb hem nog steeds niet terug. Heb verschillende keren gebeld en gemaild en hij zou binnen een week gerepareerd zijn.
Het is waardeloos communiceren met dit bedrijf en ze leveren een slechte /geen service !
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn ring deze week gratis terug gestuurd hebben, zonder dat er reparatie kosten in rekening worden gebracht. Als compensatie voor de slechte communicatie en service.

