Klacht: Geen diensten geleverd

IVIaaike op 12 januari 2018 over IQ-DRIVE in de categorie Rijscholen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf IQ-DRIVE
Categorie Rijscholen
Status Open
Datum 12 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In december heb ik mijn eerste betaling gedaan voor een lespakket bij IQ-Drive. inmiddels is het 12 januari. na 5 telefoontjes is er eindelijk mij een instructeur aangewezen die contact met mij zou opnemen. Omdat dit niet gebeurde heb ik zelf contact opgenomen. Hij vertelde mij dat ik via whatsapp ( waar de instructeur een profielfoto heeft staan van een half naakte vrouw ) mijn naam en regio moest doorsturen, dat hij met mij een les in zou plannen voor de week die erop. Ik heb geen contact gehad met mijn rij instructeur er is nog geen rijles ingepland. Al met al dus nog geen enkele dienst van IQ-Drive gehad maar al wel betaald + de 2e termijn factuur is al binnen op de mail. Zijn dit geldige redenen om de overeenkomst met IQ-Drive te beëindigen ?

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag de overeenkomst met IQ-Drive willen beëindigen en een rijschool zoeken die mij wel levert waar ik voor betaal.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM