Klacht: IPD opleiding makelaar taxateur avondopleiding klassikale lessen

Klachtmelder1 op 23 november 2015 over IPD Opleidingen in de categorie Opleidingen en cursussen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
IPD Opleidingen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 november 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste cursist, Graag reageren wij op uw klacht. In de eerste plaats willen wij enkele kanttekeningen plaatsen bij uw klacht. U heeft bij ons aangegeven dat u wilt stoppen, omdat de opleiding toch niet helemaal is wat u zoekt. Daarnaast...

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Status Opgelost
Datum 23 november 2015

Een cursist van IPD Opleidingen heeft klachten over de structuur van de avondopleiding makelaar taxateur, waarbij hoofdstukken door elkaar worden behandeld en de samenvattingen niet overeenkomen met de lesstof. Daarnaast zijn de lesboeken in zwart-wit en bevatten ze fouten. De cursist is ontevreden over de opleiding en wil stoppen, maar moet annuleringskosten betalen.

Mijn Klacht:

We behandelen alle hoofdstukken door elkaar heen. We gaan van hoofdstuk 2 naar 6 naar 4 enz. Samenvattingen van lesstof komen niet overeen met onze hoofdstukken en is o.a. daardoor moeilijk bij te benen. Ook is er geen duidelijk lesschema wat we welke les gaan behandelen. Kortom een puinhoop en ze willen er niks aan doen.Als ik dit had geweten was ik niet gestart.”
Daarnaast krijg je zwart wit boeken (geen kleurenfoto’s) en staan er veel fouten in het boek. Ik had me opgegeven voor de gehele opleiding makelaar – taxateur en heb nu 7 lessen gevolgd, waarvan de klacht nog niet is opgelost. Ik wil er daarom mee stoppen. Nu moet ik 30% ! annuleringskosten betalen + module komt neer op € 1537,- euro voor 7 lessen, waar ik niet tevreden over ben geweest. Mijn klacht heb ik in de 2e les die ik gevolgd heb al aangegeven. Ook de klachtafhandeling duurt tenminste 10 werkdagen, wat ook veel te lang is en je daardoor niet op tijd kunt annuleren zonder kosten. Al met al ben ik zeer ontevreden over deze opleiding en kan ik anderen de opleiding van de IPD niet aanbevelen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik de € 1022,- annuleringskosten niet hoeft te betalen.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar IPD Opleidingen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door IPD Opleidingen in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat IPD Opleidingen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

IPD Opleidingen

Heeft op 25 november 2015 om 16:31 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste cursist,

Graag reageren wij op uw klacht.

In de eerste plaats willen wij enkele kanttekeningen plaatsen bij uw klacht. U heeft bij ons aangegeven dat u wilt stoppen, omdat de opleiding toch niet helemaal is wat u zoekt.
Daarnaast zijn al uw e-mails iedere keer binnen enkele dagen, zo niet de volgende dag, beantwoord door één van onze medewerkers. U heeft zelfs rechtstreeks contact gehad met de adjunct-directeur. Dat wij tenminste tien werkdagen over de klachtafhandeling doen, kunnen wij dus niet onderschrijven. Naar aanleiding van uw bericht op 4 oktober jl. hebben wij zelfs een uitgebreid onderzoek ingesteld, contact opgenomen met de docent en waar nodig actie ondernomen om uw ontevredenheid en onzekerheid weg te nemen.

Ondertussen heeft u bij een medewerker aangegeven dat u definitief wilt stoppen en wij zijn bereid om de opzegging per de tweede gevolgde les te verwerken in plaats van de verstreken zeven lessen. De hoogte van de annuleringskosten staan daar verder los van. De opmerking dat u na de tweede les nog kosteloos zou kunnen annuleren klopt dan ook niet.

De concrete bedragen zullen wij in een mail rechtstreeks aan u kenbaar maken.

Met vriendelijke groet,
IPD Opleidingen

Klachtmelder1

Heeft op 25 november 2015 om 20:19 geantwoord

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Voor mij is een passende oplossing kwijtschelding van de annuleringskosten

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM