Mijn Klacht:
Op 11 januari 2017 heb ik een brief van Lindorff gekregen, met de melding dat er nog een vordering bij hun open stond van 2011.
Dit ging over een openstaande schuld bij Van Dijk, van €16,-
Deze schuld is in augustus 2011 bij Van Dijk afbetaald.
Is ook bij Lindorff bekend, omdat ik de betaling via de pagina van Lindorff terug kan zien.
Toch krijg ik bijna 6 jaar later een brief, Ondertussen is de vordering opgelopen naar €74,91. Dit zijn €62,- incasso kosten en €12,91 rente.
Gebeld naar Lindorff en gevraagd waarom ze niet eerder iets gestuurd hebben. De medewerker vertelde mij dat er eerder al brieven zijn gestuurd en dat er ook in 2011 al telefonisch contact is geweest.
Brieven waren blijkbaar naar een oud adres gestuurd.
Raar dat het dan nu opeens wel op het juiste adres aankomt.
Op 18-1 en 24-1 heb ik, op aanraden van ConsuWijzer, mails gestuurd naar Lindorff, met daar in mijn bezwaar en de vraag voor de brieven die in het verleden zijn gestuurd.
Tot op heden nog geen reactie.
Nogmaals telefonisch contact opgenomen op 2-2. Een medewerkster kon mij vertellen dat ze het bezwaar in behandeling hebben genomen, maar dat ze ondertussen al 4 mails hebben ontvangen en iedere keer als er een nieuwe mail binnenkomt, start de procedure weer opnieuw.
Beetje raar, ik heb zelf namelijk maar 2 mails gestuurd.
Toen ik vroeg wanneer ik bericht zou krijgen verzekerde de medewerkster mij dat ik maandag (6-2) of dinsdag (7-2) erna iets te horen kreeg,
Dit is ondertussen al 2 weken geleden,maar nog steeds niks gehoord van Lindorff.
Gewenste Oplossing:
Als de schuld officieel kwijtgescholden kan worden, ben ik tevreden.

