Klacht: onterechte vordering t mobile 2004

hendrikleegstra op 17 december 2015 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Op 18 december 2015 per e-mail afgehandeld. Het dossier is om ons moverende redenen gesloten. Excuses aangeboden.

Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 17 december 2015

Een consument ontving een brief van Intrum Justitia waarin een openstaand bedrag van 1249,56 euro werd geëist, gerelateerd aan een factuur uit juni 2004. Na contact met het incassobureau bleek er weinig empathie te zijn, en de consument vroeg om verduidelijking van de gegevens, waarbij alleen het oude 06-nummer ontbrak. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vandaag ontving ik een brief van intrum Justitia met als onderwerp aanbieding.

In de brief wordt vermeld dat ik een openstaand bedrag a 1249,56 euro zou moeten aflossen.
Dit zou aan de hand zijn van een openstaande factuur dd juni 2004!!!

Ik kan/moet kiezen uit
1. Een rentestop als ik voor 26 december 2015 een betallingstermijn accepteer.

2. 20% korting op mn schuld als ik voor 26 december 2015 999,64 euro overmaak.

Ik heb meteen met IJ gebeld. Ze gaven met bijzonder weinig empathie aan dat ik moet betalen, het kenmerk van de brief hebben ze in hun systeem staan.

Ik heb daarop mijn gegevens opgevraagd.
Geboortedatum klopt.
Woonadres klopt.
klantnummer van t mobile hadden ze ook..
06 nummer van mijn oude abonnement hadden ze niet.

Dus t mobile gebeld.
Deze gaven aan dat het inderdaad een klantnummer van hun is. Maar de persoonsgegevens NAW kwamen helemaal niet met mij overeen. Het adres was elders. Waar ik nooit gewoont heb. De naam kwam ook niet overeen.
Daarnaast ben ik in 2004 verhuisd, en zou een deurwaarder zeker hebben geweten dat ik verhuisd ben aan de hand van mijn inschrijving in de nieuwe gemeente.

T mobile geeft aan dat ik de zoveelste al was die belde. En het advies was om IJ te vragen het dossier naar mijn huidige huisadres te sturen.

Dus IJ weer gebeld.
Wederom met weinig empathie te woord gestaan. Meneer zou het dossier opsturen.

Toen ik vroeg op wat voor termijn ik kon rekenen was het korte antwoord. Als u geen dossier ontvangt kunt u begin januari 2016 weer bellen hierover.

Mijn klacht is als volgt.
Hoe kan ik na 11 en een half jaar hierop aangesproken worden.
In 2004 Had ik mijn leven lang zo goed niet op regel als nu. Ik studeerde. 1 ding weet ik 100% zeker. Ik had geen schulden en zeker geen achterstallige betalingen.

Hoe kan ik in al die jaren erna met deze mogelijke achterstand/wanbetaling andere mobiele abonnementen afsluiten. Je zou toch zeker een BKR registratie verwachten….

Ik heb zoveel vragen dat ik deze klacht hier opschrijf om mijn ervaring met anderen te delen.
Ik begrijp uit verschillende fora dat ik zeker de enige niet ben.

Mvg,
Hendrik

Gewenste Oplossing:

1. IJ mij 100% duidelijk kan maken of ik in gebreke ben gebleven met aantoonbaar bewijs.
2. Indien dit niet mogelijk is verwacht ik een excuus van hun kant en een aantoonbare vernietiging van dit dossier.
3. Een excuus van t mobile om zo achteloos met mijn vertrouwelijke gegevens om te gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Intrum over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 18 december 2015 om 10:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM