Mijn Klacht:
Na het opzeggen van mijn abonnement bij Canal digitaal ben ik door CD benaderd of ik niet alsnog gratis naar een recreatie-pakket wou kijken, omdat ik zoveel jaren een trouwe klant was. Dit bleek echter helemaal niet gratis te zijn, Canal digitaal begon een jaar later ineens via automatische incasso geld af te schrijven. Dit heb ik uiteraard direct terug geboekt, waarna CD Lindorff heeft ingeschakeld.
Zij kwamen (‘uiteraard….’) tot de conclusie dat er wel betaald moest worden, en sturen als bewijs mijn contract met CD mee. Deze was echter gedateerd op 25-01-2015, terwijl de aanbieding in 2013 gedaan is.
Dit heb ik uiteraard direct per mail aan Lindorf gemeld, maar geen enkele reactie…
Later nog 2 keer om opheldering gevraagd, geen enkele reactie.
Wel vorige week een dreigbrief dat men nu een deurwaarder in wil gaan schakelen.
Dat Lindorff is blijkbaar net zo’n onbetrouwbare organisatie als CD
Gewenste Oplossing:
Als men nu eindelijk eens inhoudelijk op de mails regeert, en ook 's avonds gewoon de telefoon opneemt, of in ieder geval een bandje met de openingstijden afdraait.

