Mijn Klacht:
Heb geprobeerd helderheid op te vragen omtrent een vordering. Probeer achterstallige schulden helder te krijgen. Heb nu een specificatie ontvangen van een hoofdsom, incassokosten en rente. Nog steeds niet bekend welke naam de crediteur is.
Verzoek ingediend om uitstel tot invordering tot de schuldhulpverlening van de Gemeente Ede in actie komt. Dit gebeurt nadat de scheiding definitief is uitgesproken. Op dit moment is een betalingsregeling op geen enkele manier uitvoerbaar. Probeer hierover eerlijk en open te zijn maar ben is niet bereid te wachten op een oplossing via de schuldhulpverlening.
Gewenste Oplossing:
Als de invordering wordt opgeschort totdat de schulhulpverlening van Gemeente Ede actie gaat ondernemen. Wil niet geconfronteerd worden met nog meer kosten terwijl op dit moment enige betaling niet mogelijk is.

