Klacht: Intrum Justitia = criminele organisatie

Trol Koekwous op 09 juni 2013 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Op 17 juni 2013 per e-mail afgehandeld.

Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 9 juni 2013

Een klager uit Amsterdam uit ernstige beschuldigingen tegen Intrum Justitia en Van Arkel Gerechtsdeurwaarders, waarbij hij hen beschrijft als criminele organisaties die de Nederlandse bevolking zouden afpersen. Hij roept op tot verzet tegen deze bedrijven en uit zijn frustratie over hun werkwijze. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Alles mee gezegd,.werkt met 7 deurwaarders GDW van Arkel waarvan Jan Hutten de eigenaar/manager is.
Ook gezworen rovers bij uitstek.
Het zal mij echt niet verbazen als in de nabije toekomst iemand met handgranaten bij hun gaat strooien en een groot deel van de direktie afschiet.
Intrum Justitia en hun loopjongen Van Arkel Gerechtsdeurwaarders sinds juni 2006.
Hun studie is door de Nederlandse bevolking gefinancierd en als dank wordt een groot gedeelte van hun sponsers nu door hun afgeperst/opgelicht/bestolen !!!!!!!!!!!
Ik verzoek U allen zodra de €/EU instort de 2 bovengenoemde buinhazen niet te vergeten!!!! Volksgericht doet !!!!!!!!!
Getekend,…….Jack Baldinger,…Amsterdam
niet te vergeten

Gewenste Oplossing:

Eliminatie/opheffing Van Arkel gerechtdeurwaarders en afschieten van Intrum Justitia direktie. Ik geef wel duidelijk aan dat ik daar niemand toe oproep,....maar het zou
mij wel terdege behagen,.....wuhahahahahahahahah,....Jack B...Amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Intrum over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Intrum een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 17 juni 2013 om 17:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 17 juni 2013 per e-mail afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM