Mijn Klacht:
Ik heb vorige week donderdag (25 oktober) van Intrum Justitia een incassobrief gekregen waarbij er in totaal €73,35 waarvan 40 euro aan incassokosten en €0,58 rente heb betaald. De rest is van het desbetreffende factuur.
Gebeld met Intrum en ben doorgestuurd naar hun international afdeling omdat dit een incasso zaak is van een duitse hosting provider (Hetzner Online GmbH), ik heb een mailtje verstuurd met de bijbehorende bewijzen dat er in de tijd dat de factuur was aangemaakt dat deze is betaald. 7 dagen later helaas geen reactie gehad erover naast mijn verzoek tot terugbetaling.
Indien ik mijn 75,35 (73,35 van de incassozaak en dan 2 euro belkosten) niet voor 15-11-2018 heb ontvangen zal ik zelf maar een incassobureau op Intrum Justitia af sturen wegens niet tijdig terugbetalen van mijn geld.
Gewenste Oplossing:
Schrap de zaak en geef mij mijn €73,35 terug en daarnaast nog 2 euro voor de gemaakte belkosten.


