Mijn Klacht:
Goedemorgen
Begin januari veiling gewonnen van 1€ en de kosten waren 7,50€. Toch maar bedacht om de veiling cancellen en telefonische contact gehad met vakantieveilingen om de veiling intrekken. Dame aan de telefoon zou het allemaal regelen. Intussen tijd heb ik mails gehad intrum op me spambox en kreeg incasso brief met aanmaning.
De kosten van 1€ veling was 47€ geworden. Ik kan ze maar niet wijs maken dat de veiling ingetrokken zou worden. Dat ik niet dagelijks op vakantieveilingen app zit en naïef niet op papier laten zetten heb misbruiken ze u tegen mij. Grappig en om boos worden ben zomaar 47€ lichter geworden om niks.
Intrum incasso reageert niet en vakantieveilingen krijg horen van je had niet moeten betalen. Intrum heeft ma ontvangst van de bedrag zaak afgesloten en vakantieveilingen boeit het niet.
Hoe kan ik niet betalen als ik incasso brieven van Intrum krijg ???
Intrum en vakantieveilingen bedankt voor dit gemene praktijken 👍
Gewenste Oplossing:
Geld terug

