Klacht: Geen reactie van het incasso bedrijf.

Anouschka77 op 10 december 2014 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Deze klacht is door Lindorff afgehandeld. Klager heeft op 11 december 2014 een e-mailbericht ontvangen met daarin de toezegging van uitstel tot 17 december 2014 en een overzicht van de opbouw van de vordering.

Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 10 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb vandaag voor de vierde maal in twee weken tijd een mail verstuurd naar Lindorff. Elke keer netjes met het verzoek de vordering te stoppen tot eea duidelijk is (volgens ons staat er helemaal geen bedrag open!!).
Tot op heden geeft Lindorff niet thuis – wat zeer verontrustend en frustrerend is.
Het siert een bedrijf als Lindorff niet om zo met zijn klanten om te gaan!

Gewenste Oplossing:

Wanneer er eindelijk een reactie komt - zoals nu al vier keer gevraagd is!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Intrum over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 11 december 2014 om 21:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klacht is door Lindorff afgehandeld. Klager heeft op 11 december 2014 een e-mailbericht ontvangen met daarin de toezegging van uitstel tot 17 december 2014 en een overzicht van de opbouw van de vordering.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM