Klacht: Geen reactie

oedsjurjen op 28 maart 2014 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 april 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 11 april 2014 per e-mail afgehandeld.

Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 28 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb een nota van Intrum gehad die ik al betaald had aan de opdrachtgever. Hier heb ik bewijs van gemail aan intrum. Geen reactie mogen ontvangen. Daarnaast bij hun online registratie systeem ingediend ook geen reactie op gehad. Inmiddels kan ik daar niet meer inloggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 11 april 2014 om 17:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 11 april 2014 per e-mail afgehandeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Intrum beoordeeld.

oedsjurjen

Heeft op 12 april 2014 om 07:04 geantwoord

Mijn vraag is beantwoord de klacht is niet opgelost. De snelheid waar mee Intum werkt is niet te overzien zo langzaam. Bij het ontvangen van de brief van Intrum had ik al meteen kunnen weten dat ze erg onprofessioneel zijn. Intrum is nog te lui om mijn naam op de brief te zetten. Pas na het melden van de klacht hier zijn ze gaan reageren. Met het verzoek om een betaal bewijs te mailen. Deze zat toen al 10x in hun mailbox. Je zou je toch enorm moeten schamen als je daar werkt en zo onprofessioneel je werk doet.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM