Klacht: Geen antwoord

gewenstegebruikersnaam93 op 11 januari 2019 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

De klacht is in behandeling genomen en op 29 januari 2019 per e-mail beantwoord. Excuses aangeboden voor het feit dat betrokkene problemen heeft ondervonden om ons te bereiken. Uitleg gegeven omtrent het dossier en gemeld dat er geen sprake is...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 11 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 10-4-2017! heb ik email ontvangen van intrum justitia dat mijn zaak stil is gelegd. Reden hier voor was dat ik in 2009 een schuld had bij vodafone voor een all-in abonnement dat ik had afgesloten.

De Hoge Raad besloot in 2016 dat alle all-in abonnementen, waarbij niet specifiek werd aangegeven hoeveel de consument voor de telefoon betaald had, nietig verklaard kunnen worden. Dit betekent dat klanten het te veel betaalde abonnementsgeld en de nieuwwaarde van het toestel kunnen terug vragen bij de provider.

Intrum gaf in 2017 aan via een mail dat het voor hen nog niet duidelijk was wat zij met de uitspraak aanmoesten.

Sinds de mail heb ik meerdere malen contact gezocht met intrum.
in 2017, en meerdere malen in 2018. Via en email, en hun contactformulier. Ook heb ik maar liefst 32 minuten in de wacht gestaan, tot ik het opgaf.

Ik krijg geen antwoord op de vraag: wat nu?
ik sta namelijk hier door ook nog steeds BKR geregistreerd.

Gewenste Oplossing:

Als ik duidelijk antwoord op mijn vraag krijg en de BKR registratie verwijderd word.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Intrum over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Intrum

Heeft op 29 januari 2019 om 08:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

gewenstegebruikersnaam93

Heeft op 29 januari 2019 om 10:00 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

In 2017 werd er gezegd dat jullie de rechten behouden van de zaak voor nu, maar dat er geen verdere informatie nog is over hoe nu verder.

Het is 2019. HOE NU VERDER?
Niemand wil denken dat hij/zij schuld vrij is en een aantal jaar later opeens toch te horen krijgen dat de rekening betaald moet worden. Kom met echte oplossingen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM