Klacht: En weer een melding

ArnoPJ op 30 juli 2013 over Intrum in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Intrum has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 juli 2013
Reactie van het bedrijf:

Deze klacht is door Lindorff afgehandeld. Klager heeft op 30 juli 2013 een e-mailbericht ontvangen met uitleg en excuses voor het ongemak. Het e-mailadres is verwijderd.

Bedrijf Intrum
Categorie Incassobureaus
Status Opgelost
Datum 30 juli 2013

Een consument heeft een klacht ingediend bij Intrum over herhaaldelijke communicatie, waaronder brieven, telefoontjes en e-mails, met betrekking tot een vordering die niet op hem van toepassing is. Intrum erkent dat er een verwarring is ontstaan door het feit dat er een andere persoon met dezelfde gegevens bestaat, wat heeft geleid tot onterechte aanmaningen. De zaak is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Eerst een brief, toen bellen, en nu……………… mailen. Wat is dat toch, ik zal het hieronder even neerzetten:

1:
Goedendag heer Lamers,

Onlangs hebben wij uw klacht ontvangen waarin u aangeeft dat u onterecht door Lindorff bent aangeschreven.

Wij hebben een vordering in behandeling op een persoon met dezelfde voorletters, achternaam en geboortedatum als u. Lindorff heeft helaas geen inzage in de Gemeentelijke Basisadministratie. In dat geval zouden wij vermoedelijk niet aanschrijven op een adres waar onze debiteur niet woont. In dit geval is dit wel gebeurd. Wij ontvangen adresgegevens van een externe partij die adressen verrijkt uit openbare bronnen, zoals de telefoongids, de gouden gids, doorstuurservice van TNT en de Kamer van Koophandel. Van deze partij hebben wij uw adres ontvangen, welke niet het adres is van de debiteur op wie wij een vordering in behandeling hebben. Wij betreuren dit ten zeerste en bieden u hiervoor onze welgemeende excuses aan. U zult geen post meer van Lindorff ontvangen op uw adres.

Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geinformeerd.

2:
Goedendag heer Lamers,

Onlangs hebben wij via de site klacht.nl uw klacht ontvangen waarin u aangeeft onterecht telefonisch door Lindorff te worden aangemaand.

Op uw telefoonnummer kan ik geen vordering vinden, dit houdt in dat uw telefoonnummer inmiddels door onze medewerkers is verwijderd. U ontvangt geen telefoon meer van Lindorff. Onze welgemeende excuses voor het ontstane ongemak.

Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geinformeerd. Ik zal de klacht afmelden op klacht.nl

Waarom krijg ik nu mailtjes? Is het nu eens duideijk dat ik deze persoon niet ben! Volgens mij snappen jullie het niet! Ik word er onderhand een beetje moe van!

Gewenste Oplossing:

Dat dit nu eens stopt! Graag toegeven dat jullie een grote fout maken. En graag excuses. En nu mijn mail nog verwijderen! Kan een rechter geen uitkomst bieden?

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Intrum over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Intrum in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Intrum een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Intrum beoordeeld.

ArnoPJ

Heeft op 30 juli 2013 om 19:13 geantwoord

Ik ben wederom tevreden, hoop dat dit de laatste keer is

Intrum

Heeft op 30 juli 2013 om 21:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klacht is door Lindorff afgehandeld. Klager heeft op 30 juli 2013 een e-mailbericht ontvangen met uitleg en excuses voor het ongemak. Het e-mailadres is verwijderd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM