Mijn Klacht:
Ik heb in 2008 een gezamelijke rekening gehad met mijn ex-partner. Er stond een krediet op van 3000. Dit hadden we destijds gedaan omdat hij zonder werk kwam te zitten en voordat er ww werd uitgekeerd 6 weken moesten wachten. Zo konden we iig de vaste lasten betalen. In 20082009 zijn wij uit elkaar gegaan. Hij is in het huis blijven wonen en ik vond al snel een andere woning.
Ik storte destijds elke maand 300 euro op de gezamelijke rekening totdat ik erachter kwam dat mijn eigen rekening geblokkeerd werd doordat mijn ex steeds alles eraf haalde wat er maar op stond. Toen contact gehad met abn om die rekening stop te zetten maar dat kon alleen als mn ex ook mee kwam. Maar die was niet meer te bereiken.
Ook het huis moest verkocht worden. Ik heb via een advocaat en rechter er voor moeten zorgen dat hij het huis werd uitgezet omdat hij alles blokkeerde.
Dus even in het kort de rekening van Abn Amro was gezamelijk en daar staat nu een bkr registratie van. Het is al opgelost alleen sta je dan ook nog is 5 jaar geregistreerd. Inmiddels zitten er al 3 jaar op. Ik ben er pas achter gekomen dat die registratie er was omdat we bij de rabo waren voor een hypotheek.
Ik ben van mening omdat het inmiddels al 10 a 11 jaar geleden is en ik er echt niets aan kon doen om dit te voorkomen vindt ik dat ik genoeg heb geboet voor die eikel en wil verder met mijn leven met mijn man en kids.
Gewenste Oplossing:
Als de bkr registratie verwijderd is.

