Klacht: Verkoop 18 games aan kinderen

Rjm1978 op 05 juni 2018 over Intertoys in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Intertoys
Status Nieuwe klacht
Datum 5 juni 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen zondag was ik in de Intertoys aan het Forum in Almere stad. Voor mij stond een moeder met een kind van ongeveer 8 jaar oud. Kind kocht een spel voor de ps4. Eén of ander schietspel waar duidelijk 18 op stond. Toch mocht dit kind zonder vragen van drie?! verkopers het spel kopen en meenemen. Ik weet dat de verantwoording bij de ouders ligt, maar een beetje controle op de verkoop wordt denk ik wel op prijs gesteld

Gewenste Oplossing:

Als de controle wordt opgeschroefd

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Intertoys

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Intertoys nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM