Mijn Klacht:
Na het kopen van mijn Wii U bij intertoys blijkt dat de antenne in het apparaat niet stabiel functioneert. Ik heb eerst uitgesloten dat dit wellicht had kunnen komen door andere elektrische apparatuur die stoort. Omdat ik een week later nog problemen ondervond met de spelcomputer heb ik Intertoys Hoorn gebeld om te vragen of ik het apparaat kan omruilen voor een andere. Aangezien dit bij de verkoop werd gemeld. Binnen 2 weken defect betekent een omruiling van het apparaat. Echter was de console al geopend toen ik hem kocht. De medewerkster gaf aan dat het wel een nieuwe was maar dat er door kostenbesparing geen dummie dozen werden besteld en omdat dit de laatste was zij deze doos gebruikte. Uit goed vertrouwen ben ik hier maar mee akkoord gegaan.
De reden dat ik hem bij intertoys heb gekocht is omdat ik daar altijd vriendelijke en goede service ervaar. Sterker nog, ik had het product eigenlijk al bij Bart Smit besteld maar door het leuke gesprek met de medewerkster heb ik besloten hem bij Bart Smit terug te brengen en bij intertoys te kopen. Ik heb zelfs mijn CV nog ingeleverd omdat we op een gegeven moment bij een gesprek over werk kwamen. Ik gaf aan dat ik nog opzoek was naar een baan en heb daarom ook mijn cv ingeleverd.
Vervolgens toen ik belde naar het filiaal met het probleem werd ik naar mijn mening zeer geirriteerd aangesproken door de manager van het filiaal en ik moest maar terugkomen en dan zagen we wel hoe en wat we verder gingen doen.
Door de onprettige gesprekswisseling en het makkelijke antwoord besluit ik het hoofdkantoor te bellen. Ik wil wel zeker weten als ik alles netjes in de doos stop, vervolgens naar het filiaal rijdt en parkeerkosten betaal en ook nog eens een hoop van mijn tijd kwijt ben, dat ik duidelijk en helder geholpen wordt.
Een mevrouw bij het hoofdkantoor verteld mij dat zij contact zou opnemen met het filiaal. Mevrouw zou mij eind van de middag terugbellen maar heeft vervolgens niet meee teruggebeld. Even later besluit ik zelf opnieuw contact op te nemen met het hoofdkantoor maar mevrouw die erover gaat die is niet aanwezig. Ik bel de dag erna terug, maar ook dan krijg ik een medewerker aan de lijn die me aangeeft dat ze in gesprek is. Ze zou me zo snel mogelijk terugbellen zodra ze klaar is met het gesprek. Een uur later heb ik nog niks vernomen en besluit ik opnieuw te bellen. Ik krijg een medewerkster aan de lijn die me nummer opnieuw noteert en opnieuw aangeeft dat ze me zou terugbellen!! Vervolgens belt ze 5 minuten later op en geeft ze aan dat ik naar de winkel toe kan gaan voor een oplossing.
Ik geef hierbij nog aan dat ik niet wil worden afgescheept met een reparatie aangezien het apparaat net een week oud is en ik hem niet zo lang kwijt wil zijn. Mevrouw antwoord daar op dat in de winkel naar een oplossing wordt gezocht en als ik er niet uitkom ik haar opnieuw mag bellen.
Ook geeft ze aan dat het alweer een tijd geleden is en dat ik het dus wellicht zelf heb kunnen veroorzaken! En dat de leverancier het dus niet terug neemt. Maar mevrouw vergeet dat zij mij niet heeft teruggebeld. Ze bied hier uiteindelijk wel haar excusses aan maar ik moet nu dus de prijs betalen omdat zij fouten maakt.
Vervolgens heb ik een half uur gezeten om alles weer netjes in de verpakkingen te doen en ga ik naar het filiaal. Daar kom ik binnen en meteen zegt een medewerker dat hij het product moeten opsturen.
Ik geef aan dat ik dit niet wil omdat ik dit ook al meerdere malen heb aangegeven bij het hoofdkantoor. Vervolgens bemoeit de manager ermee en zet me voor het blok. Of ze kunnen hem opsturen of ik neem hem weer mee en moet het zelf maar regelen. Wat mij ook ontzettend irriteert is dat zowel de medewerker als de manager mij gaan aanspreken op mijn ingeleverde CV. Dat ik zelf toch ook in een winkel heb gestaan en weet hoe het gaat en dat het bij het bedrijf waar ik gewerkt heb ook niet kan. Dit is de hele tijd het onderwerp van het gesprek geweest. Totaal onrelevant en niet belangrijk. Ook gaf ik aan dat ik door het leuke gesprek juist bij bart smit het apparaat had teruggebracht en heb gekocht bij intertoys. Hierop gaf de manager het antwoord ‘ja hij was hier goedkoper’. Wat ook niet klopt aangezien ze even duur zijn bij beide bedrijven.
Ik heb Nintendo hierover gecontacteerd die hebben ook aangegeven dat het een stukje service is van een bedrijf om het apparaat in zo’n korte tijd gewoon te vervangen voor een nieuw exemplaar.
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht dat alsnog het apparaat wordt vervangen voor een nieuw exemplaar en anders wil ik mijn geld terug.

